در این بخش به بررسی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون آیلتس در مرکز آیلتس ایران زمین خواهیم پرداخت

۱- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام
گذرنامه معتبر در زمان برگزاری آزمون
در صورتی که متقاضی مشمول نظام وظیفه می باشید و فاقد گذر نامه هستید می توانید با شماره ملی خود ثبت نام کنید.( ارائه کارت ملی و نامه نظام وظیفه یا گواهی اشتغال به تحصیل در روز آزمون شفاهی و کتبی الزامیست)

۲- ساخت پنل کاربری
پس از ورود به سایت Ieltsiranzamin.org وارد منوی ثبت نام شوید و پس از تکمیل اطلاعات دکمه "تایید و ثبت اطلاعات" را انتخاب کنید(توجه فرمایید درج صحیح اطلاعات تماس شما بسیار ضروریست)

۳- رزرو آزمون
برای رزرو آزمون از منوی بالای صفحه اصلی، گزینه " ورود به پنل" را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل شخصی خود شوید. با انتخاب آزمون مورد نظر ( آکادمیک یا جنرال) از منوی آزمون، و کلیک بر روی " رزرو آزمون" آن را انتخاب و سپس " تایید رزرو" را انتخاب نمایید.

۴- پرداخت آزمون به صورت Online
شما میتوانید با انتخاب گزینه پرداخت به درگاه پرداخت شاپرک متصل شوید و هزینه ی آزمون خود را بپردازید. لطفا توجه داشته باشید طبق قوانین IELTS امکان انتقال آزمون به شخص دیگر مقدور نمی باشد.

 

قابل توجه داوطلبان با شرایط ویژه:
چنانچه‌ نیاز به امکانات خاصی مانند دفترچه سوالات بریل و یا صندلی چرخدار دارید لطفا حداقل سه ماه قبل از آزمون اصلی با ارائه مدارک پزشکی درخواست خود را به صورت کتبی به سنتر ارسال نمایید.